Контактирајте не

CONTACT US

Dongguan Voerly Machinery Technology CO., Ltd.

contact us

ДОСТАПНО ВО 09:00 ДО 18:00 часот

0769-82828342

ПОВРЗЕТЕ СО НАС

Адреса

Соба 816, бр. 12, авенија Чангпинг, град Чангпинг, град Донггуан, провинција Гуангдонг, Кина 523570

Телефон

Поддршка: 0086-18565767889

WhatsApp: 008618565767889

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја