Si Na kontaktoni - Dongguan Walley Machinery Technology Co., Ltd.

Na kontaktoni

CONTACT US

Dongguan Voerly Machinery Technology CO., Ltd.

contact us

DISPOZIME NË ORËN 9:00-18:00

0769-82828342

LIDHUNI ME NE

Adresë

Room 816, Nr. 12, Changping Avenue, Changping Town, Dongguan City, Guangdong Province, China 523570

Telefoni

Mbështetja: 0086-18565767889

WhatsApp: 008618565767889

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni