производ

  • Carbon Steel CNC Machining

    Јаглероден челик CNC обработка

    Мала нарачка CNC струг машина за вртење Цртање високопрецизни резервни делови Име на производ Мала порачка CNC струг машина за вртење Цртање висока прецизност на резервни делови Материјал не'рѓосувачки челик, алуминиум, месинг, челик, бакар, пластика, итн. Сертификат ISO9001, SGS, TS16949, ROHS процесно вртење, мелење, дупчење, мелење, полирање и така натаму;Деловен опсег CNC обработка, лиење, таа...
  • Stainless Steel CNC Machining

    CNC обработка од нерѓосувачки челик

    Прецизни делови за CNC обработка од нерѓосувачки челик Спецификации: Име на производ: Dongguan прилагодени прецизни нерѓосувачки челик Метални CNC делови за вртење Материјал: не'рѓосувачки челик, алуминиум, месинг, челик, бакар, пластика, итн. -Полирање, итн Сертификат: ISO9001, SGS, TS16949 Процес: вртење, мелење, дупчење, мелење, полирање и така натаму;Обем на деловно работење: CNC обработка, прототип на пластика, обликување на пластика Испорака: 7-15 дена по...