produkt

  • Zinc Alloy Die Casting

    Kallëp me aliazh zinku

    Die casting Çfarë është die-casting?Derdhja nën presion quhet Hedhje me presion Metoda e derdhjes me die në të cilën një lëng aliazh i shkrirë derdhet në një dhomë nën presion, një zgavër e një kallëpi çeliku mbushet me shpejtësi të lartë dhe lëngu i aliazhit ngurtësohet nën presion për të formuar një derdhje.Avantazhi dhe disavantazhi i derdhjes: Avantazhi: cilësi e mirë efikasitet prodhimi i lartë çmim i mirë Disavantazhi: materiali i kufizuar vetëm kallaj bakri prej alumini zink magnezium mund të përdoret për derdhje deri tani.Ekspe...
  • Aluminum Alloy Die Casting

    Kallëp me aliazh alumini

    Pranohen dizajne të personalizuara.Porositë OEM/ODM janë të mirëseardhura.Ne jemi të specializuar në prodhimin sipas mostrës ose printimeve të klientëve tanë.Ju lutemi na kontaktoni lirisht si një mik i mirë nëse jeni të interesuar për produktet dhe shërbimet tona.Pjesë doganore për derdhje me precizion të lartë Përgatitja dhe prodhimi i kallëpit Lloji Një zgavër/zgavër e vetme për të njëjtat pjesë/ zgavër familjare 2-3 kallëp i zëvendësuar për shkëmbimin e materialit SKD61, H13, Dievar, QDN, 8407, 2234V, TQ1, 2343, 45#Steel , etj dimension Akord...