Si Kina Prodhues dhe Furnizues i Pjesëve të Mullirit të Aluminit CNC |Walley

produkt

Pjesë Frezimi CNC prej alumini

Përshkrim i shkurtër:

përpunimi me precizion me anodizimin e natyrës, përpunimi kompleks i përpunimit dhe anodizimi me ngjyra, lëndë e parë e përpunuar.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Pse na zgjodhet ne:

1.Ne jemi një fabrikë me më shumë se20vjetpërvojë përpunimi me cnc.

2. Përafërsisht95%të produktit tonë janë drejtpërdrejttë eksportuaranë SHBA/Kanada/Australi/MB/Francë/Gjermani/Bullgari/Poloni/Itali/Holandë…Cilësia e garantuar.

3.Shumica e tonamakinatjanë blerë nga SHBA dhe Japonia si p.sh. me markën HAAS (makina freze cnc me 3 boshte, 4 asxis), Brother, TSUGAMI (makinë tornuese me 6 boshte), Miyano etj.kështu që ne jemi në gjendje të bëjmë pjesë me saktësi të lartë sipas kërkesave tuaja të tolerancës.

4. Ne mundemikontrolloni mirë sipërfaqenpërfundimi i tillë si lustrim/brushë/ depërtim me rërë, anodizim normal/anodizim i ngurtësuar, oksid i zi, veshje (krom/nikel/zink/ar/argjend…)
5. Bazuar në cilësinë tonë të mirë, shërbimin e mirë dhe rekordin e mirë të kredisë, ne jemi përzgjedhur si furnizues KA nga Alibaba.Lidhja më poshtë janë disa nga tonathistoria e transaksionevenë Alibaba, mund t'i hidhni një sy.

Makineri Voerly është një prodhues me rritje të shpejtë dhe shpresojmë të bëheni partneri juaj në të ardhmen.

Avantazhi ynë i përpunimit

Frezimi me CNC na lejon të përpunojmë me shpejtësi dhe saktësi pjesët tuaja nga materiali i disponueshëm i zgjedhjes suaj, në plastikë ose metal.Format 2D dhe 3D krijohen lehtësisht me një standard të lartë saktësie dhe përfundimi të sipërfaqes.Të gjitha operacionet e makinës bluarëse CNC janë programuar jashtë linje duke përdorur softuerin Delcam Powermill.Paracaktimi i veglave dhe i punës ndihmojnë për të siguruar rikthim të shpejtë dhe saktësi.Ne përdorëm makina TaiQun dhe HURCO nga Tajvani, si dhe disa marka lokale kineze për projekte me kompleksitet më pak të kërkuar.

Aftësia jonë e përpunimit

 

Saktësia e pjesës +/-0,01 mm, +/-0,005 mm
Formati i vizatimit JPEG,PDF,AI,DWG,DXF,IGS,STEP
Materialet e disponueshme Metal: çeliku i karbonit, çeliku i aliazhit, çelik inox, alumini, bronzi etj.
Plastika: ABS, PMMA, PTFE, PE, POM, PA, UHMW, etj.
Trajtim sipërfaqësor Metal: bluarje, lustrim, lyerje, printim dyngjyrësh, elektroplacion, printim ekrani, vizatim me tela, gdhendje me lazer, anodizim etj.
Plastika: bluarje, lustrim, lyerje, shtypje dyngjyrësh, elektroplacion, printim ekrani, gdhendje me lazer etj.
Veçoritë Prototipi i vëllimit të prodhimit në prodhim
Kthim i përpunimit me precizion CNC, Gërmim, shpim, kundërmbytje, frezim me fije, filetim të brendshëm/të jashtëm, përpunim etj.

 

Ne gjithmonë synojmë t'u ofrojmë klientëve produkte me cilësi më të mirë bazuar në çmime të arsyeshme.Ne zbatojmë kontrollin e cilësisë së produktit përmes një kombinimi të "parandalimit" dhe "inspektimit" dhe ofrojmë teknologji të sigurt dhe të besueshme të kontrollit të cilësisë për prodhim.Përpunimi me precizion CNC i shoqëruar për të përfunduar besimin tuaj.

Sigurimi i cilësisë

Arsimi dhe trajnimi është mënyra më e mirë për të siguruar prodhimin e talenteve.Voerly zhvillon rregullisht seminare cilësore dhe takime mësimore cilësore për të përmirësuar aftësitë profesionale të personelit cilësor, për të zotëruar teknologjinë më të fundit dhe për të përmbushur kërkesat e aftësive të pozicioneve të ndryshme.

Aplikacion :

Mjekësi, fotoelektrik, tregu i automjeteve, komunikimi, Hapësira ajrore dhe mbrojtja, Hapësira ajrore, siguria, makineri.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni