За нас

Dongguan Walley Machinery Technology Co., Ltd. е основана во јуни 2002 година, независно од одделот за странски пазар на машини Qianrunshun.Се наоѓа во градот Чангпинг, градот Донггуан, провинцијата Гуангдонг, Кина.Тоа е високотехнолошка компанија со силна сеопфатна способност за прецизно преработка на машински делови, дизајн на тела, развој и производство и дизајн и развој на радијатори.Нејзините главни производствени процеси вклучуваат CNC прецизна обработка, CNC обработка на струг и формирање на штанцување, занитване, склопување, итн. производите вклучуваат: обработка на делови за медицинска опрема, обработка на делови за опрема за комуникација, обработка на делови од автомобил, обработка на воени производи, обработка на делови за конектор, радијатор обработка на модули и други полиња.

motllin

Со висококвалитетна услуга и добра репутација, Wally постојано се развива во индустријата за прецизна обработка на CNC.Не само што постојано се подобрува во обработката на нестандардни делови, туку исто така прави голем напредок во обработката на прецизните модули, обработката на производи од радијатори, обработката на прецизни тела итн., обезбедувајќи услуги со додадена вредност за клиентите да ги завршат набавките еднократно.

Обезбедување на квалитет

Ние секогаш се придржуваме до принципот да им обезбедиме на клиентите производи со најдобар квалитет врз основа на разумна цена.Ние го контролираме квалитетот на производот со комбинирање на "превенција" и "инспекција", обезбедуваме безбедна и сигурна технологија за контрола на квалитетот за производство, придружба на прецизна обработка на CNC, прецизно леење и обработка на печат, и го комплетираме вашето доверување.

Образованието и обуката се најдобриот начин да се обезбеди аутпут на таленти.Редовно одржуваме квалитетни семинари и квалитетни состаноци за учење за да ги подобриме професионалните вештини на квалитетниот персонал, да ја совладаме најновата технологија и да ги исполниме барањата за вештини на различни работни места.

 

Добриот квалитет е добар карактер, добриот квалитет е потрагата по Воли како и секогаш!

DSC_0031
DSC_0077
DSC_0037