Si Kinë Prodhuesi dhe Furnizuesi i Përbërjes së Përbërjes së Përbërjes së Aluminit |Walley

produkt

Kallëp me aliazh alumini

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Pranohen dizajne të personalizuara.

Porositë OEM/ODM janë të mirëseardhura.

Ne jemi të specializuar në prodhimin sipas mostrës ose printimeve të klientëve tanë.Ju lutemi na kontaktoni lirisht

si një mik i mirë nëse jeni të interesuar për produktet dhe shërbimet tona.

Pjesë doganore për derdhje me precizion të lartë

Përgatitja dhe përgatitja e mykut Lloji Një zgavër e vetme / muti-zgavër për të njëjtat pjesë / zgavër familjare
2-3 kallëp të zëvendësuar për ndërrim
material SKD61, H13, Dievar, QDN, 8407, 2234V, TQ1, 2343, 45#Çeliku, etj
dimension Sipas vizatimit ose mostrës.
procesi Lustrim/Shpërthim me rërë/EDM/Teksturë/Bluajtje/Paratrajtim/Shuarje/përpunim me CNC/
prerja e telit/Pjekja/etj
Pjesët e derdhjes Materiali aliazh çeliku, çeliku, alumini, etj.
Përfunduar/Sipërfaqja Veshje me pluhur/Promuar/Lyturë anodizuese/Perthim me rërë/Nikeli/
elektrik i praruar/Galvanizues/ etj
Dizajn Software CAD/UG/Pro-E/Solid works/JSCAST-V8/Flow 3D/
Certifikatat ISO, SGS, Rohs
Pjesët e derdhjes Aplikacion Pjesë dhe përbërës metalikë precize/Aparatet periferike kompjuterike/Përbërësit elektronikë për konsumatorë/Instrument mjekësor/përbërës industriale/Përbërës telekomunikues/Pjesë këmbimi për automobila/Strehë e dritës/Aparatorë mobiljesh


Avantazhi

1. Ofrimi i videove dhe fotove me detaje lirisht gjatë prodhimit.

2. Prodhimi sipas saktësisë së vizatimeve, matjet e montimit për të zbuluar funksionin dhe kontrolli i rreptë i cilësisë për të siguruar normën e kthimit 0

3. Urdhrat 99% mund të sigurohet koha e dorëzimit

4. Materialet që përdorim janë optimale

5. Çmimi konkurrues i fabrikës me të njëjtën cilësi dhe shërbim

6. Metoda më e përshtatshme e paketimit për produkte të ndryshme.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    produkte të lidhura