produkt

 • Aluminum CNC Milling Parts

  Pjesë Frezimi CNC prej alumini

  përpunimi me precizion me anodizimin e natyrës, përpunimi kompleks i përpunimit dhe anodizimi me ngjyra, lëndë e parë e përpunuar.
 • Stamping Aluminum

  Stampim alumini

  Përparësitë e stampimit të pjesëve Meqenëse përpunimi i shtypjes kryhet shpesh në temperaturën e dhomës, ai quhet gjithashtu stampim i ftohtë.Formimi me stampim është një nga metodat e përpunimit të metaleve me presion.Është një teknologji inxhinierike e formimit të materialit bazuar në teorinë e deformimit të plastikës së metalit.Lëndët e para për përpunimin e stampimit janë përgjithësisht fletë ose shirit, prandaj quhet edhe stampim i llamarinës.(1) Saktësia dimensionale e pjesëve të stampimit garantohet nga kallëpi dhe ka të njëjtën ...
 • Injection Molds Parts

  Pjesë Moulds Injection

  Si prodhuesi kryesor i mykut të injektimit të plastikës në Kinë, ne jemi të specializuar në prodhimin e kallëpeve të ndryshme të injektimit të plastikës për automobila, pajisje shtëpiake, pajisje mjekësore, pajisje elektronike dhe sportive, si dhe aplikacione të përgjithshme industriale OEM.Kompania jonë mbulon një punëtori prej më shumë se 3800 metra katrorë, e rrethuar me transport të përshtatshëm.Aktualisht, grupi ynë arrin në më shumë se 150 veglabërës të shkëlqyer në Kinë dhe asete kapitale në më shumë se 15 milionë RMB.Kapaciteti ynë është...
 • Zinc Alloy Die Casting

  Kallëp me aliazh zinku

  Die casting Çfarë është die-casting?Derdhja nën presion quhet Hedhje me presion Metoda e derdhjes me die në të cilën një lëng aliazh i shkrirë derdhet në një dhomë nën presion, një zgavër e një kallëpi çeliku mbushet me shpejtësi të lartë dhe lëngu i aliazhit ngurtësohet nën presion për të formuar një derdhje.Avantazhi dhe disavantazhi i derdhjes: Avantazhi: cilësi e mirë efikasitet prodhimi i lartë çmim i mirë Disavantazhi: materiali i kufizuar vetëm kallaj bakri prej alumini zink magnezium mund të përdoret për derdhje deri tani.Ekspe...
 • Aluminum Alloy Die Casting

  Kallëp me aliazh alumini

  Pranohen dizajne të personalizuara.Porositë OEM/ODM janë të mirëseardhura.Ne jemi të specializuar në prodhimin sipas mostrës ose printimeve të klientëve tanë.Ju lutemi na kontaktoni lirisht si një mik i mirë nëse jeni të interesuar për produktet dhe shërbimet tona.Pjesë doganore për derdhje me precizion të lartë Përgatitja dhe prodhimi i kallëpit Lloji Një zgavër/zgavër e vetme për të njëjtat pjesë/ zgavër familjare 2-3 kallëp i zëvendësuar për shkëmbimin e materialit SKD61, H13, Dievar, QDN, 8407, 2234V, TQ1, 2343, 45#Steel , etj dimension Akord...
 • Carbon Steel CNC Machining

  Përpunimi CNC i çelikut të karbonit

  Makineri torno CNC me porosi të vogël, pjesë këmbimi me precizion të lartë, me porosi të vogël Emri i produktit Makinë torno me porosi të vogël, pjesë këmbimi me precizion të lartë Material çelik inox, alumin, bronz, çelik, bakër, plastikë, etj. Çertifikata ISO9001, SGS, TS16949, ROHS procesi i kthimit, bluarjes, shpimit, bluarjes, lustrimit dhe kështu me radhë;Shtrirja e biznesit Përpunimi CNC, derdhja, ajo...
 • Stainless Steel CNC Machining

  Përpunimi me CNC prej çeliku inox

  Përpunim preciz CNC i pjesëve të çelikut të pandryshkshëm Specifikimet: Emri i produktit: Dongguan Metal çelik inox me precizion me precizion CNC Pjesë kthese Materiali: çelik inox, alumin, bronz, çelik, bakër, plastikë, etj. -lustrim, etj Certifikata: ISO9001, SGS, TS16949 Procesi: tornimi, bluarja, shpimi, bluarja, lustrimi e kështu me radhë;Shtrirja e biznesit: Përpunimi CNC, prototipi i plastikës, formimi i plastikës Dorëzimi: 7-15 ditë pas...
 • Plastic CNC Machining

  Përpunimi CNC i plastikës

  Pjesët e përpunimit CNC përdoren zakonisht për projekte që kërkojnë një herë në qindra pjesë të shumta.Nga plastika te metali, nga sasia e ulët në nevojat e prodhimit masiv ose si një lidhje lidhëse midis konceptit të projektimit dhe prodhimit të plotë, si dhe një porosi para-prodhimi në sasi të personalizuara Materiali tipar çeliku i karbonit, çeliku i aliazhuar, bakri, çeliku inox, etj. .Madhësia M2-M36. E personalizuar sipas vizatimit tuaj.Shërbimet OEM, dizajn, trajtim i personalizuar i pasivimit të sipërfaqes ...
 • EDM Machining Accessories

  Aksesorë për përpunimin EDM

  Pjesët e përpunimit EDM Baza e procesit EDM është shumë e thjeshtë, e cila është një shkëndijë elektrike që krijohet midis shkëndijës së elektrodës me çdo material elektrik përçues, zakonisht zbatohet për disa nga pikat kyçe komplekse, kallëpe plastike, sipërfaqe të vogla dhe të vogla, etj, objektet tona. aftësia për pjesët e punës është deri në 16 inç të trasha, dhe kënde të ngushta deri në 30+ gradë, Ne mund të trajtojmë pjesë deri në 25,6” x 16” x 17,75” pjesë të punës.Prerja jonë e hollë me tela mund të prodhojë forma dhe qoshe të vërteta deri në 0,001” me...
 • ALuminum CNC Turning Components

  Komponentët rrotullues CNC prej alumini

  Pjesë tornimi CNC: Tornot tona CNC mundësojnë tornime me shpejtësi dhe cilësi të lartë si të plastikës ashtu edhe të metaleve.Procesi i rrotullimit lejon që të krijohen gjeometri komplekse të jashtme dhe vrima të brendshme.Kapaciteti ynë rrotullues është i disponueshëm për një herë deri në prodhimin e grupeve të komponentëve tuaj.Gjithashtu makineri kompozimi me frezë rrotullimi me kullë veglash me efikasitet më të lartë.Avantazhi i makinës së bluarjes rrotulluese (1) Shkurtoni zinxhirin e procesit të prodhimit të produktit dhe përmirësoni efikasitetin e prodhimit.Tur...